Colofon

 

Het kennisplatform HSE Actueel is een product van Sdu. De beelden die op dit platform gebruikt worden, zijn veelal afkomstig van Shutterstock.

Redactie

Sandra Bergman, S.Bergman@sdu.nl (Sdu HSE en Safety! magazine)
Louise Wagenaar, l.wagenaar@sdu.nl (Gevaarlijke Lading)

Coördinatie

Louise Wagenaar, l.wagenaar@sdu.nl

Events

Suzanne Eijkemans, s.eijkemans@sdu.nl

Sales

Brian Jioet, B.Jioet@sdu.nl

Mediasales

Frédérique Pardon, f.pardon@sdu.nl
Saskia van der Tol, s.v.d.tol@sdu.nl

Klantenservice

Info@sdu.nl, 070 – 378 98 80